Regulamin

CO DAJE REJESTRACJA W SERWISIE WEDKARSKIEFILMY.PL

1. Masz w pełni darmowy dostęp do filmów znajdujących się na stronie internetowej. 2. Możliwość dodawania filmów do ulubionych, dzięki czemu mamy możliwość obejrzenia ich w innym terminie bez potrzeby ponownego wyszukiwania materiałów. 3. Możliwość komentowania i oceniania filmów, oraz innych materiałów zgromadzonych w naszym serwisie. 4. Możliwość korzystania z forum zintegrowanym wraz z serwisem wedkarskiefilmy.pl bez potrzeby ponownej rejestracji. 5. Dostęp do własnej historii oglądanych filmów wędkarskich.

REJESTRACJA UŻYTKOWNIKÓW

1. Rejestracja użytkowników jest darmowa. 2. Każdy użytkownik jest zobowiązany podać prawdziwe dane. 3. Podane dane podczas rejestracji nigdy nie będą udostępniane osobom trzecim. 4. Serwis wedkarskiefilmy.pl ma prawo do wysyłania informacji o serwisie na podany adres e-mail przy rejestracji.

DODAWANIE WPISÓW PRZEZ UŻYTKOWNIKÓW

1. Użytkownik bierze pełną odpowiedzialność za zamieszczone przez siebie informacje i materiały. 2. Zakaz spamowania forum, komentarzy pod wpisami. 3. Zakaz używania wulgaryzmów, oraz obrażania innych użytkowników. 4. Zakaz stosowania praktyk powodujących tymczasowe, oraz stałe blokowanie serwisu wedkarskiefilmy.pl

MATERIAŁY W SERWISIE WĘDKARSKIE FILMY

1. Serwis nie gromadzi materiałów wideo, tylko zamieszcza linki do nich. 2. Wszystkie filmy znajdują się w serwisach społecznościowych typu YuTube, Megawideo. 3. Materiały zamieszczane w powyższych serwisach są przez osoby posiadające do nich prawa autorskie (tak mówi regulamin powyższych stron). 4. Wszelkie reklamacja i zażalenia dotyczące filmów należy składać do administratorów serwisów udostępniających je. Powyższy regulamin może ulec zmianie, bądź rozbudowie. O każdych zmianach użytkownicy będą informowani. W przypadku nie zgadzania się z regulaminem konto można usunąć.

Każda użytkownik akceptuje powyższy regulamin i jest zobowiązany go przestrzegać.